Realizace

Všechno chce čas a trochu toho plánování. Rádi bychom Vás proto seznámili, jak s námi bude spolupráce probíhat a na co se máte připravit. Jedná se o propracovaný postup vedoucí k oboustranně spokojené spolupráci. Neváhejte se nás kdykoliv zeptat na podrobnosti. Vše Vám rádi vysvětlíme.

Definování potřeb a výběr řešení

Na začátku se spolu seznámíme a popíšete nám, jak byste si chytrý dům představovali. Ukážeme Vám jednotlivé systémy. Na základě vašich potřeb a představ, doporučíme nejvhodnější řešení. S výběrem konečných prvků a funkcionality Vám pomůžeme tak, aby bylo vše srozumitelné.

Návrh řešení

Po Vašem rozhodnutí následuje podpis smlouvy a návrh vybraného řešení. Na základě zaplacené zálohy vypracujeme seznam všech použitých komponentů s cenami, dobou dodání jednotlivých komponentů a časový plán celé realizace včetně odhadované doby instalace a dalších prací, které jsou podkladem pro fakturaci.

Instalace a konfigurace

Po zaplacení faktury, je naplánován termín instalace a konfigurace systému. Po doručení veškerého hardwaru, přijedeme a dáme se do práce. Po ukončení instalace společně projdeme celý dům či byt a provedeme test systému a zároveň Vás jej naučíme ovládat. Také obdržíte přístup do online systému s návody.

Servis

Jsme připraveni Vám s novým systémem i nadále pomáhat. Pravidelný servis udrží většinu komponentů v dobrém a funkčním stavu. Pokud je to potřeba, přijedeme nebo vzdáleně zjistíme, co je špatně, a navrhneme další postup. Jsme připraveni systém dále rozšiřovat a přizpůsobovat přesně dle vašich potřeb či nových požadavků.