Ceník

Rádi bychom Vám zde poskytli ceník realizace chytrého domu či bytu, každý projekt se však diametrálně liší, a tak toho nejsme schopni. Můžeme Vám na základě dodaných informací navrhnout řešení a spočítat cenu na míru. Pošlete nám prosím bližší informace e-mailem nebo nám zavolejte a sdělte nám vše po telefonu či na osobní schůzce. Nemusíte mít ještě zcela jasno a počítáme s tím. Jsme tady hlavně proto, abychom Vám pomohli vybrat správnou variantu z široké nabídky možných řešení.

Drátová varianta

Největší podíl na ceně instalace má způsob propojení použitých technologií, nejen cena technologií samotných. Drátové technologie sebou obecně nesou vyšší náklady. Primárně z důvodu nutných zásahů do elektroinstalace a konfigurace řady podpůrných prvků. Doba celé realizace a instalace je mnohonásobně vyšší než u realizace bezdrátové. Jde často o komplexní systém s řadou vstupů a výstupů.

Bezdrátová varianta

Bezdrátové řešení chytrého domu se vyznačuje nižší cenou a kratším časem návrhu i samotné realizace. V dnešní době jsme schopni nabídnout celou řadu produktů různých značek a výrobců, které spolu bez problémů fungují. Jsme proto schopni navrhnout a nainstalovat chytrý dům bez stavebních úprav a během podstatně krátšího času než u drátového řešení. Nejsme ničím vázáni, a proto doporučíme vždy to nejlepší na trhu.

Servis a další činnosti

Veškerou práci měříme. Platba je vypočtena z hodinové sazby, kterou přepočítáváme na minuty. Proto vždy zaplatíte přesně tolik, kolik jsme při dané činnosti opravdu strávili ani o minutu více. Věříme, že to je důležitá podnikatelská zásada, která přináší klientům i nám maximální kontrolu nad výdaji. Pro realizaci projektu kalkulujeme cestovné, kde je jasná sazba 7,-/km, přičemž vždy počítáme i s návratem domů. Pokud ale budeme stát v koloně, samozřejmě nic navíc za náš čas nezaplatíte.

Servis

480,- /h

Pokud potřebujete něco opravit, vyměnit, znovu nastavit nebo změnit, naši proškolení technici jsou připraveni Vám se vším pomoci. Dojedeme na místo nebo vyřešíme problém vzdáleně a bez čekání.
Objednat SERVIS

Pravidelný servis

480,- /h

Jedenkrát ročně se postaráme o údržbu vašeho systému a všech připojených zařízení. Vyhodnotíme a vytvoříme prokol o stavu všech zařízení, navrhneme další postup či rovnou opravíme, co je třeba.
Objednat SERVIS

Navrhy řešení

480,- /h

Návrh řešení je klíčová součást optimální realizace chytrého domu či bytu. Příprava všech scénářů a konfigurací zabere podstatnou část realizace. Pro kalkulace vycházíme z hodinové sazby.
Objednat ŘEŠENÍ

Školení

480,- /h

Náš obor nás baví, a proto rádi vzděláváme další zájemce v oblasti chytrých domů a bytů. Domov s IQ.cz je projektem, který si klade za cíl rozšiřování povědomí a možnostech chytrého bydlení.
Objednat školení

Stisknutím tlačítka objednávky přejdete do svého e-mailu, pokud se Vám to nedaří,
kontaktujte nás přímo.